• UWAGA KONKURS!

• Witamy po dłuższej przerwie.

Ogłaszamy konkurs na logo Samorządu Uczniowskiego.Celem konkursu jest stworzenie projektu , który zostanie wykorzystany jako oficjalne logo Samorządu Uczniowskiego.Macie czas do ferii , technika dowolna.Dla zwycięzcy przewidziana ciekawa nagroda!

Pozdrawiamy SU.

•  PODSUMOWANIE I PÓŁROCZA – ROK SZKOLNY 2022/2023

1. Średnia ocen uczniów klas 4-8  – 3,90

Najwyższą średnią ocen uzyskała:

I klasa 5a – śr. 4,59 wych. Urszula Sterna

II klasa 4a – śr. 4,37 wych. Agnieszka Michalik

III klasa 6a – śr. 4,26 wych. Anna Rudzińska

IV klasa 5b – śr. 4,01 wych. Anna Szkarapata

V klasa 7a – śr. 3,91 wych. Katarzyna Wolińska

VI klasa 8a – śr. 3,39 wych. Marta Durka - Pawłowska

VII klasa 8b – śr. 3,05 wych. Bogusława Cesarz

2.  Uczniowie wytypowani do Stypendium Wójta Gminy Bielice:

za wysokie wyniki nauczania:

Klasy 4 - 6:

Szymon Wiśniewski, uczeń klasy 4a, średnia ocen 5,55, wzorowe zachowanie; zdobywca dwóch złotych medali w Ogólnopolskim Turnieju Karate Antai Cup 2022.

Klasy 7 -8:

Maja Szablewska, uczennica klasy 7a, średnia ocen 5,31, wzorowe zachowanie.

Uczniowie wyróżniający się w nauce:

1a: Nadia Koligot, Kamil Miklaszewski

2a: Maja Adamska, Oliwier Wądołowski, Zofia Sękowska, Antonina Kołobycz, Martyna Ociepa

2b: Martyna Pluta, Marcelina Sitarska, Nadia Rosół, Zuzanna Sadło, Oliwier Szczęsny, Jakub Kurczyński

3a: Natalia Wyder, Maja Madej, Maja Rudzińska, Teodor Szymula, Tymon Wołoszyn, Liwia Zięcina

3b: Wiktor Ciesielski, Wiktoria Domina, Gabriela Gottfried, Adam Chrzanowski, Ewelina Linkiewicz, Nikola Markowska, Adam Pacholczyk

4a: Szymon Wiśniewski, Julia Sitarska, Damian Dwornik, Lena Makarewicz, Lena Nieściur, Kacper Żółtański

5a: Hanna Orman, Jakub Szablewski, Oliwia Wasik, Alicja Panek, Dominik Kulczyk, Agata Gapys, Natalia Delest

5b: Wojciech Sadłowski, Natalia Pencarska, Konstantyn Karasov

6a: Wiktor Budzik, Bartosz Kocyło, Blanka Muszyńska, Grzegorz Kocyło, Maria Jastrzębska, Zuzanna Dopytała

7a: Maja Szablewska, Alicja Bernacka

8a: Malwina Kulczyk, Wiktoria Stańko

8b: -

• Drodzy Mieszkańcy gminy Bielice!

Mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe jasełka, w których obok uczniów naszej szkoły wystąpią ich rodzice i krewni.

Przedstawienie odbędzie się 15 stycznia 2023 r. o godzinie 16 w Sali Wiejskiej w Bielicach.

Po spektaklu zapraszamy na wspólne kolędowanie. Jesteśmy dumni z naszych tradycji świątecznych i chcemy, by wspólne śpiewanie połączyło dzieci i dorosłych z naszej gminy. Rada Rodziców przygotuje dla Państwa pyszne ciasta, kawę i herbatę. Będzie je można kupić przed spektaklem i po nim. Cały dochód zostanie przeznaczony na szkolne strefy relaksu. Może znajdą się wśród Państwa darczyńcy, którzy zechcą wesprzeć tę inicjatywę większą darowizną. Na pewno sprawią Państwo radość dzieciom i młodzieży.

Serdecznie zapraszamy!

Marta Durka-Pawłowska i Anna Szkarapata