• UWAGA

• Sekretariat szkoły  od dnia 22 stycznia do dnia 25 stycznia 2024 r. zamknięty.

• Świąteczna kartka z życzeniami

• Grudzień to czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Czas, gdy chcemy robić coś dobrego dla innych. Samorząd Uczniowski naszej szkoły również poczuł magię świąt i postanowił przygotować kartki świąteczne z życzeniami dla Emerytów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bielicach. Uczniowie wykonali własnoręcznie pocztówki z życzeniami świątecznymi, które następnie zostały wysłane do seniorów naszej szkoły. Rozdzwonił się telefon sekretariatu, skrzynka e-mali odbierała wiadomości od byłych pracowników szkoły dotyczące podziękowań za pamięć . Wykonane kartki bożonarodzeniowe i piękne życzenia sprawiły wszystkim wiele radości.

• Życzenia

• Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy przesłać najpiękniejsze życzenia dla naszych

Uczniów, Rodziców, Nauczycieli, Pracowników

i wszystkich tych, których losy związane są z naszą szkołą.

Życzymy świąt prawdziwie magicznych, pięknych, ciepłych, rodzinnych i wyjątkowych.

Dużo ciepła, radości, życzliwości płynącej z każdego zakątka Bożonarodzeniowej Stajenki,

a w Nowym Roku 2024 realizacji wszystkich nowych zamierzeń i marzeń.

Nowych wielkich nadziei,

tak licznych jak igły zieleni

na drzewku przybranym obficie miłością i wiarą.

Na koniec mądrości, by z tej obfitości

właściwie korzystać

i umieć się dzielić...