• Konkursy z okazji Dnia Patrona w klasach I - III

•       W dniu 18 maja w Szkole Podstawowej w Bielicach obchodziliśmy święto szkoły z racji urodzin patrona Jana Pawła II. Dzień świąteczny rozpoczął się uroczystym odśpiewaniem ulubionej pieśni Jana Pawła II " Barki".

Następnie przedstawiciele klas I - III SP uczestniczyli w konkursach, specjalnie przygotowanych z okazji Dnia Patrona.

Pierwszy z nich polegał na ułożeniu i przyklejeniu na kartkę papieru  puzzli przedstawiających postać Jana Pawła II.

Drugi konkurs polegał na pokolorowaniu godła papieskiego.

Zaś zadaniem do wykonania w ramach trzeciego zatytułowanego " Papież od najstarszego do najmłodszego" było ułożenie chronologicznie zdjęć Karola Wojtyły.

" Powiedzenie Jana Pawła II" to konkurencja, której uczestnicy mieli ułożyć z rozsypanki wyrazowej powiedzenie papieża.